Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

کنسرت شهرام ناظری

شهرام ناظری در کنسرت خود که در یکی از شب‌های آخر سال برگزار شد، گفت که باید به کسانی که در ترافیک نزدیک عید به کنسرت می‌آیند، جایزه داد. او معتقد است باید خیلی به موسیقی و هنر عشق داشت که در این شرایط به کنسرت آمد.

به گزارش چیتاآرت نیوز به نقل از ایسنا، برج میلاد تهران در یکی از واپسین روزهای سال ۱۳۹۷ میزبان کنسرت شهرام ناظری بود.
بخش اول این کنسرت فضایی داستان‌گونه داشت که قطب‌الدین صادقی (کارگردان تئاتر) به عنوان راوی شهرام ناظری و دیگر نوازندگان را همراهی می‌کرد. بخش ابتدایی این کنسرت به اجرای جدیدترین اثر شوالیۀ آواز ایران یعنی آلبوم «آرش کمانگیر» اختصاص داشت. این آلبوم اثری ارکسترال به حساب می‌آید و بر اساس منظومۀ «آرش کمانگیر» از سیاوش کسرایی ساخته شده است. برای اجرای بخش‌هایی از آلبوم «آرش کمانگیر» که در این کنسرت به اجرا درآمد، ارکستر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس روی صحنه حاضر شد.

شهرام ناظری پس از پایان این قسمت گفت: آرش کمانگیر کار خاصی بود و هر چه جلوتر می‌رفت حزن‌انگیزتر می‌شد.

قسمت دوم این کنسرت با ترکیب آنسامبل سازهای ایرانی اجرا شد. در این بخش قطعات «چهار مضراب» (بی‌کلام)، تصنیف «گریه کن»، «امیرکبیر» اجرا شد.
سپس «دلا نزد کسی بنشین» و «اندک اندک» قطعاتی بودند که با استقبال مخاطبان و میان تشویق آنها اجرا شد.
ناظری ترجیح داد قطعه پایانی این کنسرت را به یاد کرمانشاه کردی اجرا کند. اما مخاطبان با تشویق‌های خود اجازه ندادند این قطعه کردی پایان بخش سانس اول کنسرت ۲۳ اسفندماه شهرام ناظری در برج میلاد باشد. او نیز در پاسخ به درخواست‌ها و تشویق‌ها گفت: «برای این که دل دوستان نرنجد یک قسمت از قطعه «آتش در نیستان» را اجرا می‌کنم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دریافت مهمترین اخبار فراخوان‌های هنری در دنیا
لطفا ایمیل خود را وارد نمایید

شما همچنین می توانید وارد کانال تلگرام ما شده و از آخرین فراخوان‌های خارجی مطلع شوید
@cheetart
اطلاعاتم را ثبت کن