UCAS یک موسسه خیریه مستقل در انگلستان است که اطلاعات، مشاوره و خدمات پذیرش را برای تسهیل پیشرفت تحصیلی به متقاضیان تحصیل در انگلیس ارائه می دهد.

این موسسه توسط هیئت امنا اداره می شود که اعضای آن افراد ذی‌نفوذی در آموزش عالی انگلیس هستند. موسسه یوکاس ادعا دارد که در سال ۲۰۱۷، سرویس پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یوکاس ۲/۸۵میلیون درخواست از ۶۹۹,۸۵۰ دانشجو در انگلستان، اتحادیه اروپا و تمام دنیا انجام داده است. همچنین به ۵۳۳،۸۹۰ دانشجو کمک کرده تا یک موقعیت تمام وقت را در یکی از ۳۹۱ دانشگاه و کالج در سراسر انگلیس به دست آورد.

این سازمان از سال ۱۹۶۱ میلادی تأسیس شده و با سازمان های آموزشی دولتی و غیردولتی در انگلیس برای جذب دانشجویان در دانشگاه ها و کالج های آموزشی در این کشور همکاری دارد.

دیدن این ویدئو از این حیث اهمیت دارد که شیوه تکمیل فرم ثبت نام آن (که در ویدئو توضیح داده می شود) با تکمیل فرم ثبت نام در دانشگاه ها یا همان فرایند اپلای شباهت زیادی دارد. دوم اینکه با تکمیل اطلاعاتتان در این سایت می توانید یک قدم به تحصیل در بریتانیا نزدیک تر شوید. 

از شما دعوت می کنیم که این ویدئو را که توسط سایت چیتاآرت ترجمه و تدوین شده است تماشا بفرمایید.

 

ویدئوی بعدی (آشنایی با ده دانشگاه برتر آمریکا)

 

اگر نیاز دارید مدارک مورد نیاز برای اپلای را تهیه یا تکمیل کنید این کار را به ما واگذارید. برای اطلاع از خدمات و تعرفه‌های ما کلیک کنید.

 

برای اطلاع از دیگر بورسیه های اعلام شده از سوی چیتاآرت کلیک کنید

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر رویای ادامه تحصیل یا همان اقامت تحصیلی در اروپا یا آمریکا را دارید فرصت را از دست ندهید چیتاآرت ارزان ترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌کند

تماس بگیرید 09923995023 
یا در تلگرام پیام دهید
اگر هم دوست دارید خودتان اپلای در دانشگاه های خارجی را یاد بگیرید کلیک کنید
close-link