تحصیل کارشناسی ارشد در آلمان

 

شما ابتدا باید از یک دانشگاه خصوصی یا دولتی در آلمان پذیرش گرفته و سپس بورس خود را از موسسه بورس‌کننده دریافت کنید. لذا شرایط دانشگاه در این بورسیه به دانشگاهی که شما بعدا در آن اپلای خواهید کرد بستگی دارد. این بورسیه به کسانی که تا قبل از ۱۰ مهر ۱۳۹۹ توانسته باشند پذیرش خود را از یک دانشگاه آلمانی دریافت کنند اعطا می‌شود. 

تاکید می‌شود شما باید از یک دانشگاه پذیرش گرفته باشید نه یک موسسه آموزشی.

 

رشته‌های:

هنرهای زیبا، طراحی، ارتباطات بصری و فیلم‌سازی

مزایا و امکانات:

  • کمک هزینه سفر
  • کمک هزینه تحصیلی یک بار
  • پرداخت های مربوط به پوشش بیمه ، سلامت ، حوادث و بیمه مسئولیت شخصی

 

نمره زبان:

این به دانشگاهی که شما از آن پذیرش می‌گیرید دارد. اغلب در مقطع کارشناسی ارشد شما نیازمند نمره آیلتس ۶ یا ۶ونیم یا نمره B2 زبان آلمانی هستید.

 

مدارک مورد نیاز:

  • رزومه
  • انگیزه نامه
  • فرم تکمیل شده اپلای

 

آخرین مهلت ثبت نام: ۹ آذر ۱۳۹۸.

 

 

شما جهت ثبت نام می‌توانید فایل لینک ارتباطی را خریداری و خود اپلای کنید. در صورتیکه نیاز به تنظیم مدارکی مانند رزومه یا انگیزه نامه دارید تیم مشاور چیتاآرت می‌تواند در خدمت شما باشد. شما می‌توانید تعرفه تنظیم مدارک را از اینجا مشاهده کنید. 

در ضمن خاطر نشان می‌شود که چیتاآرت تنها منتشر کنندۀ‌ این اطلاعات است و هیچ ارتباطی با برگزارکننده ندارد. (لطفا از تماس و پرسیدن شرایط و اطلاعات بیشتر بپرهیزید تمام اطلاعات لازم شما در این صفحه قرار گرفته است.

برای تهیه فایل لینک ثبت نام کلیک کنید

 

 

اگر نیاز دارید مدارک مورد نیاز برای اپلای را تهیه یا تکمیل کنید این کار را به ما واگذارید. برای اطلاع از خدمات و تعرفه‌های ما کلیک کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *