خدمات مشاوره جستجو و اخذ بورسیه و کمک هزینه‌های تحصیلی

مجموعه هنری چیتاآرت قصد دارد با ارائه امکانات و خدمات تخصصی به جامعه هنرمندان ارزشمند کشورمان به ویژه هنرمندان هنرهای تجسمی خدمت ماندگار و شایان ذکری را جهت رشد و ارتقای جایگاه هنر و هنرمندان در ایران تقدیم کند.

خدمات مشاوره جستجو و اخد بورسیه های هنری در جهان

چیتاآرت جهت رشد علمی و کیفی سطح هنر و هنرمندان ایران، بورسیه‌ها و کمک هزینه‌های تحصیلی را در دانشگاه های معتبر جهان جستجو و جهت اطلاع هنرمندان و دانش‌آموختگان تمام رشته های مرتبط با هنرهای تجسمی در سایت فارسی زبان چیتاآرت منتشر خواهد کرد.

در همین راستا علاقمندان به ادامه تحصیل و دریافت کمک هزینه تحصیلی یا دوره های تخصصی تکمیلی در خارج از کشور می توانند جهت بررسی نمونه های اعلام شده در سایت چیتاآرت یا دریافت خدمات مشاوره برای جستجوی نمونه های مشابه و بیشتر با تیم مشاوره اپلای تحصیلی چیتاآرت تماس بگیرند.

این خدمات تنها به هنرمندان هنرهای تجسمی ارائه می‌گردد.

 

شرایط دریافت خدمات مشاوره و اقدام جهت اپلای تحصیلی

۱. اتمام دوره تحصیل

۲. دریافت اصل مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (آزاد کردن مدرک) و ترجمه آن مدارک توسط دارالترجمه رسمی مورد قبول دادگستری

۳. دریافت ریزنمرات دانشگاه و ترجمه آن به شکل مذکور

۴. نگارش رزومه، انگیزه نامه (در صورت عقد قرارداد با چیتاآرت توسط تیم مشاور نگارش خواهد شد) و پروپوزال (در صورت عقد قرارداد توسط داوطلب نگارش و توسط تیم مشاور چیتاآرت در فورمت استاندارد خود قرار خواهد گرفت)

۵. دارای بودن حداقل نمره ۶.۵ آیلتس برای کارشناسی ارشد و حداقل نمره ۷ برای دوره دکتری (در برخی کشورها و دانشگاه ها مانند کشورهای اسکاندیناوی این مسئله شرط نیست)

۶. دانشجویان ارشد و دکترا برای پذیرش می‌بایست ۲ تا ۳ توصیه‌نامه داشته باشد. توصیه‌نامه برگه‌ای است که یکی از اساتید شما در آن دلایل خود را مبنی بر این که شما فردی موجه برای ادامه تحصیل در دانشگاه مقصد هستید، بیان می کند.

 

داوطلبان عزیز در صورت دارا بودن شرایط فوق می توانند با تیم مشاور اخذ پذیرش تحصیلی ما تماس و جهت شروع پروسه اپلای اقدام کنند.

صفحه تماس با ما

جهت واریز وجه از طریق این صفحه اقدام کنید .