به نام خالق بهار و هنر

 

در این روزها که وحشت و غم ویروس مرگبار کوید 19 همه را در خانه ها حبس کرده و فکرها را به خود مشغول داشته و دل ها را غمگین ساخته هم توصیه پزشکان و دانشمندان و هم همت عمومی بر آن است که فعالیت های خارج از منزل را کاهش داده و تماس ها را به حداقل برسانیم و به جای خروج از منزل حتی الامکان از راه دور توسط اینترنت بسیاری از امورات خود را مدیریت کنیم. در این میان در خانه ماندن یک مشکل بزرگ است آن هم برای مردمی که در تمام دنیا مشهورند به هم آوایی با بهار و هم آوازی با هزاردستان و نشستن به پای جلوه گری گل و ریحان در بساتین و دشت و صحرا. اینجاست که باز هم هنر به دادها می رسد. در هفته های اخیر موسیقی این هنر فرح بخش توسط موسیقی دانان و آوازخوانان مردمی از راه دور و از پشت رایانه ها و گوشی های هوشمند مهمان خانه ها و امیدبخش مردم پناه گرفته در پشت دیوارهای منازل شده است.

ما نیز بر آنیم تا با برگزاری یک گردهم آیی هنری آنلاین به برپایی یک نمایشگاه هنری آنلاین در وبسایت هنری چیتاآرت روی آوریم و چشم هایی که دلتنگ حضور در گالری ها و نمایشگاه های آثار هنرهای تجسمی هستند را دوباره جلا دهیم.

این نمایشگاه به شکل رایگان در وبسایت چیتاآرت به مدت یک ماه برگزار خواهد شد. آثار پس از تایید توسط داوران در صفحه ای که توسط مدیریت سایت ساخته خواهد قرار می گیرند و به روی تمام علاقمندان به هنر و هنردوستان در تمام ساعات شبانه روز باز خواهد بود.

این را بدانیم که هر تهدیدی برای یک انسان می تواند یک فرصت نیز باشد. شاید این فرصتی باشد تا بازار خرید و فروش آنلاین آثار هنری در کشور ما رونق یافته و بتواند در رشد هنر اثرگذار باشد.

 

از تمام هنرمندان و اساتید در تمام رشته های هنرهای تجسمی جهت تصویر ارسال آثار و نمایش عمومی آن دعوت به عمل می آید. هنرمندان عزیز می بایست یک تصویر با کیفیت خوب از اثر خود به آیدی تلگرام شماره 09923995023 یا ایمیل [email protected] ارسال کنند. این دوستان باید اطلاعات کاملی از خود و آثار خود از جمله نام، نام خانوادگی، نام اثر، تکنیک، سبک، تاریخ خلق اثر، قیمت پیشنهادی و توضیح اثر را به همراه اثر برای ما ارسال کنند.

ارسال آثار شما به معنی رضایت شما برای شرکت در این نمایشگاه است. در صورت  فروش اثر 25 درصد از قیمت جهت کمک به کادر درمانی کشور به نهادهای قانونی و حساب های بانکی مشخص شده توسط دولت واریز و فیش آن به شکل آنلاین به نمایش گذاشته خواهد شد.

در پایان این نمایشگاه یک گواهی حضور از طرف مدیریت سایت (با اخذ هزینه پست و چاپ) به شکل فیزیکی چاپ و به همراه مهر سایت و امضای مدیریت آقای محمدمهدی گودرزی از طریق پست به هنرمندان ارسال می گردد. خاطر نشان می شود وبسایت cheetart.ir دارای نشان لوگوی طلایی رسانه های دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیک اعطایی از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد و از معتبرترین وبسایت های هنری در زمینه خبررسانی درباره رویدادهای هنری در ایران می باشد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به شماره 09923995023 تماس بگیرید.

به جهت آنلاین بودن نمایشگاه زمانی برای رسیدن آثار در نظر گرفته نمی شود و هر اثری که رسیده باشد پس از داوری به نمایش گذاشته می شود.

 

دقت فرمایید شرکت در این نمایشگاه رایگان میباشد  و هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی گردد.

6 thoughts on “نمایشگاه هنرهای تجسمی آنلاین در وبسایت هنری چیتاآرت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link