پیام مدیریت وبسایت به مخاطبان عزیز 

 

با سلام خدمت دوستان گرامی و همراهان عزیز چیتاآرت

 

خوب می دانید که کانال اطلاع‌رسانی در حوزه رویدادهای هنری داخلی و خارجی بیش از دو سال است که فعالیت دارد و  از نیمه راه به کانال چیتاآرت تغییر نام داد.

ما اکنون و پس از دو سال همراهی و کسب تجربیات مشترک و متفاوت از با هم بودن به مرحله ای حساس رسیده ایم. مرحله ای که شرایط ناخواسته سیاسی اجتماعی کشور مسبب آن است. بستر این همراهی و با هم بودن یعنی شبکه اجتماعی تلگرام امروز و بعد از بیشتر از دو سال، فیلتر شده و احتمالا در ماه های آبنده به شکل کامل مسدود خواهد شد. دوسالی که خاطراتی مختلف را به همراه خود داشت. از خاطره موفقیت هنرمندان مستعد کشورمان در رویدادهایی که ما منتشرکننده خبر آن بودیم تا ابراز لطف و صمیمت هنرمندان عزیزی که هر روز رسانه ما را درخور بررسی دانسته و در کنار ما حضور داشتند. 

هنرمندان زیادی از فرصت اطلاع از اخبار فراخوان های داخلی و خارجی هنری استفاده کردند و توانستند توانایی خود را به دیگر مراکز هنری جهان به اثبات برسانند. 

مع الاسف شرایط به گونه ای است که تحکم و اجبار برخی نهادها برای بستن عن قریب کانال های مختلف تلگرام و حتی فیلترینگ اینستاگرام واقعا بعید و دور از انتظار نیست. 

ما برای آن روز تصمیم داریم از امروز آمادگی خود را کسب کنیم و برای آن که این اجتماع عظیم از هنرمندان و هنردوستان با فیلتر یا انسداد یک شبکه اجتماعی از هم پاشیده نشود برنامه های مختلفی داریم. 

از جلمه این برنامه ها راه اندازی اپیلیکیشن (آندروید) ماست که مدتی پیش رونمایی شد و به زودی شاهد راه اندازی نسخه آی او اس آن خواهیم بود. 

تقویت صفحه رسمی ما در شبکه اجتماعی اینستاگرام از دیگر این برنامه هاست. 

اما اخیرا بر آن شدیم تا راهی مناسب تر پیش روی شما عزیزان قرار دهیم تا هیچ کدام از اخبار و رویدادها از دید شما مخفی نماند و دست شما برای انتخاب هر رویداد باز باشد. 

بر همین اساس مطالب و اخباری که تا کنون در وبسایت منتشر می شد و پس از انتشار در شبکه های اجتماعی ما قرار می گرفت از این پس در بازه های زمانی یک یا دو هفته به شکل بولتن خبری در قالب فایل های پی دی اف به همراه متن و تصاویر اخبار و لینک وبسایت ثبت نام در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

ویژگی های متمایز این روش

  1. اگر فرصت بررسی اخبار سایت را ندارید می توانید با دریافت این بولتن هفتگی از تمام اخبار به شکلی یک‌جا باخبر شوید. 
  2. در این روش بر خلاف شبکه اجتماعی اینستاگرام ما قادر خواهیم بود لینک وبسایت های ثبت نام کننده را در متن خبر و در فایل پی دی اف به شما ارائه دهیم.
  3. نیازی به چک کردن هر روزه شبکه های اجتماعی نیست. 
  4. می توانید یک جا بولتن را در اختیار دوستان و علاقمندان قرار دهید. 
  5. می توانید بخش هایی از آن را به سهولت چاپ و در معرض دید عموم در تابلوهای اعلانات قرار دهید. 
  6. امکان آرشیو کردن اخبار با این روش برای همگان ممکن خواهد بود. 
  7. با توجه به در دسترس بودن ایمیل های شخصی (به ویژه جیمیل) بر روی گوشی های هوشمند موبایل دسترسی به اخبار بولتن به سادگی دسترسی به شبکه های اجتماعی خواهد بود.
  8. می توانید به راحتی در گوشی های موبایل خود یا تبلت یا رایانه های شخصی مطالب را در قالب یک مجله خبری مطالعه کنید. 
  9. راهی برای اطلاع از برنامه های پیش روی حراج و گالری آنلاین چیتاآرت خواهید داشت تا بتوانیم از طریق ارتباط با شما جهت فروش آثار هنری به خارج از مرزها گام موثری برداریم. 

به امید فردا و فرداهایی روشن 

محمدمهدی گودرزی