فراخوان سومین «جشنواره موسیقی امیرجاهد» در سه بخش موسیقی ایرانی، پژوهش در زمینه موسیقی شهری و موسیقی کلاسیک منتشر شد.

 

به گزارش چیتاآرت، «خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد» با هدف حفظ و ارتقاء فن و هنر موسیقی جدی مبتنی بر مبانی تفکر، فرهنگ و هنر ملی ایران با نگاه به موسیقی ویژه شهر و ضرورت کشف استعدادهای درخشان و حمایت از نسل جوان عنوان شده است، «جشنواره موسیقی امیرجاهد» را هر سال برگزار می‌کند.

 

در این جشنواره که شامل سه بخش موسیقی ایرانی (آواز، گروه نوازی و دونوازی)، موسیقی کلاسیک (آواز ، گروه نوازی و دونوازی) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه‌های موسیقی با توجه به رده سنی و سوابق آموزشی پس از ارزیابی اولیه و کسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.

 

علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره می‌توانند با مطالعه فراخوان و آئین نامه جشنواره، از طریق سایت خانه موسیقی ایران و سایت خانه موزه استاد امیرجاهد  فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

 

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان اردیبهشت ۱۳۹۹خواهد بود و اولویت با افراد و گروه‌هایی است که زودتر برای ثبت نام اقدام کرده اند. اجرای صحنه ای این جشنواره تیرماه ۱۳۹۹ و مراسم اختتامیه آن در مرداد ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

 

سومین «جشنواره موسیقی امیر جاهد» به همت شهرداری تهران ، خانه موسیقی ایران و خانه موزۀ دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link