شرایط ویژه برای انتشار اخبار فراخوان های هنری داخلی

 

چیتاآرت در نظر دارد برای اطلاع جامعه هنری از انواع رویدادهای هنری داخلی شرایطی ویژه را برای نمایشگاه گردانان ها و برگزارکنندگان مسابقات و جشنواره ها فراهم آورد.

این شرایط تبلیغ با هزینه ای به صرفه در وبسایت هنری cheetart.ir و صفحه اینستاگرام ما می باشد. هزینه این بسته خدماتی ۱۲۰ هزار تومان می باشد و با پرداخت این هزینه، آگهی رویداد هنری شما (نمایشگاه های انفرادی و گروهی، مسابقات، جشنواره ها، بی‌ینال ها، ورک شاپ‌های هنری و…) یک بار بر روی وبسایت و صفحه اینستاگرام ما منتشر خواهد شد.

مزیت انتشار بر روی صفحه اینستاگرام ما نمایش آخرین پست های اینستاگرام بر روی صفحات داخلی وبسایت است و از آنجا که وبسایت ما روزانه نزدیک به دو هزار بازدید از بین هنرمندان و هنردوستان خواهد داشت این تبلیغ در اکثر بازدیدهای وبسایت دیده خواهد شد.

بنا به تصمیم مدیریت وبسایت و شبکه های اجتماعی چیتاآرت امکان تبلیغ نمایشگاه های گروهی هنری بر روی کانال تلگرام ما وجود ندارد و این امکان تنها بر روی وبسایت و صفحه اینستاگرام فراهم است. برگزارکنندگان عزیزی که قصد برگزاری رویدادی غیر از نمایشگاه گروهی دارند و به دنبال انتشار تبلیغشان بر روی کانال تلگرام ما به آیدی @cheetart هستند، می توانند از طریق آیدی ادمین تلگرام @cheetartadmin  یا شماره تماس 09906240384 برای دریافت هزینه ها و سفارش ارتباط برقرار کنند.

برای سفارش اطلاع‌رسانی بر روی وبسایت و صفحه اینستاگرام ابتدا باید فرم پر کنید و در انتها پرداخت را انجام دهید. انتشار آگهی شما نهایتا تا ۱۲ ساعت پس از پرداخت انجام خواهد شد و شما به آدرس وبسایت می توانید آن را مشاهده فرمایید. در صورت بروز  گونه مشکل در نحوه انتشار می توانید با ادمین ما در ارتباط باشید.

توجه داشته باشید در متن آگهی خود از قید کردن آیدی کانال تلگرامتان خودداری کنید. شما می توانید راه های ارتباطی شامل: شماره های تلفن، ایمیل، آدرس و شبکه های اجتماعیتان شامل: اینستاگرام، آیدی اکانت شخصی تلگرام، فیس بوک،‌ توییتر و… را منتشر کنید. اما از انتشار آدرس کانال خودداری کنید که در صورت مشاهده حذف خواهد شد.

در فرم ثبت نام فیلدهایی که ستاره قرمز رنگ دارند الزاما باید توسط شما پر شوند. تکمیل این اطلاعات به نفع شما و نوع اطلاع‌رسانی شما خواهد بود.