تابستان اکنون فراروی ما است. اگر قصد عزیمت به تعطیلات را دارید تا از مناظر و مجلل های باستان شناسی جهان و کشورتان دیدن کنید، حتما دوربینتان را با خود همراه ببرید و بهترین عکس های باستانی را از هر مکان جهانی خارج از انگلستان برای ما ارسال کنید تا شانس خود را برای کسب جایزه اول در مسابقه عکس سالانه CWA  امتحان کنید.
تصویر برنده و سه فینالیست در CWA و در کنفرانس باستان شناسی کنونی Current Archaeology Live در لندن در تاریخ 28 و 29 فوریه 2020 به نمایش گذاشته می شود. برنده دو بلیط رایگان کنفرانس دریافت می کند ، و به همراه عکس برنده چاپ شده در مراسم جوایز عصر معرفی می‌شود.
هر نفر تا ۵ اثر می‌تواند ارسال کند.

نحوه ارسال

یک. از طریق ایمیل به [email protected] در بخش موضوع ایمیل بزنید:
 CWA PHOTO COMPETITION 2020
 دو. یا روی لوح فشرده  به این آدرس پست کنید: 
 CWA PHOTO COMPETITION, Current Publishing, Thames Works, Church Street, London W4 2PD
وضوح تصاویر باید بالا باشند تا بتوان تصویر را در اندازه A3 چاپ کرد و جزئیات محل عکاسی و حقایق هنری آن موقعیت در آن پیدا باشد.

ورود به بخش بورسیه های تحصیلی هنری چیتاآرت

تاریخ اختتامیه

20 ژانویه 2020 برابر با ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸.
برندگان جوایز تا 7 فوریه 2020 اعلام نتایج می شوند.

هزینه ها

شرکت در این مسابقه رایگان است.

ورود به بخش فراخوان‌های خارجی چیتاآرت

قوانین

در صورت عدم حضور در مراسم ، چاپ به برنده ارسال می شود.
متقاضیان می توانند حداکثر 5 تصویر با موضوع باستان شناسی ارسال کنند. لطفاً جزئیات مربوط به سایت (محیط باشناستان شناسی) یا مصنوعی که در هنگام عکسبرداری از آن عکس گرفته شده است، و اطلاعات تماستان، از جمله آدرس پستی را درج کنید.
ممکن است عکسهایی از هر مکان جهانی در خارج از بریتانیا ارسال شود.
لطفاً از بالاترین رزولوشن موجود استفاده کنید – به گونه ای که می تواند تا اندازه A3 چاپ شود.
حق چاپ متعلق به عکاس خواهد بود. با این حال ، با ورود به این رقابت ، شما با استفاده از تصاویر برای نمایشگاه ، انتشار یا استفاده تبلیغاتی ممکن با انتشارات فعلی موافقت می کنید.
این مسئولیت پذیرنده این است که اطمینان حاصل کند که همه مجوزهای لازم از هر شخصی که در یک عکس نشان داده شده است، دریافت شده. عکاسانی که با پهپاد عکاسی می‌کنند باید از هر مکانی که در آن عکاسی شده است مجوزهای لازم را بدست آورند.
تمام عکسهای وارد شده باید با نام شخصی انجام شود. با ارسال تصاویر تأیید می کنید که شما صاحب حق چاپ و ایجاد کننده تصویر هستید و مسئولیت هرگونه ادعای شخص ثالث را بر عهده دارید.
ثبت‌نام کنندگان باید ۱۸ سال یا بالاتر باشند. این مسابقه برای همه عکاسان آماتور و حرفه ای آزاد است. عکس‌های آماتور و حرفه ای به طور جداگانه داوری نمی شود.
به برنده دو بلیط رایگان برای کنفرانس CA Live پیشنهاد می شود. (البته بدون هزینه حمل و نقل و اقامت)
امکان ثبت نام از طریق چیتاآرت وجود خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر به آی دی ما در تلگرام ‌( @Cheetartadminپیام دهید.

زمان باقیمانده تا ددلاین

 

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link