فراخوان مسابقه عکاسی Humanity برای چهارمین دوره از مسابقات خود از همه هنرمندان در سراسر جهان برای شرکت در این مسابقه با موضوع بشریت دعوت به عمل می آورد.

موضوع این مسابقه :
تمام عکاسی باید به موضوعات حقوق بشر مربوط شود که نشان از شجاعت ، ناامیدی ، امید ، بی عدالتی ، نفرت ، دلسوزی ، شکست های حقوق بشر یا پیروزی ها به روش های کوچک و بزرگ است. هیئت داوران به دنبال تصاویر قانع کننده ، پویا و تأثیرگذار است که داستان چالش های پیش روی آن افرادی را که در مناطق بحران حقوق بشر زندگی می کنند و همچنین عکس هایی از امید که قهرمانان در تلاش برای ارائه راه حل برای واقعیتهای دشوار در مناطق خود هستند را روایت می کند.

الزامات تصویر :
تصاویر در فرمت JPG
حداقل حجم MB5 و حداکثر MB20
تصاویر با فرمت RGB یا sRGB.
هر شرکت کننده مجاز به ارسال پنج تصویر می باشد

حق کپی رایت :
کلیه حقوق عکس برای عکاس باقی می ماند ، عکس های برنده ممکن است در نمایشگاه های گالری گروهی مسافرتی آینده و یا نمایش ها و پیش بینی ها در جشنواره های هنری و عکاسی در سراسر جهان گنجانده شود.

هزینه های شرکت در این مسابقه :
شرکت در این مسابقه رایگان است

چه کسانی می توانند در این مسابقه عکاسی شرکت نمایند ؟
شرکت در این مسابقه برای همه عکاسان حرفه ای و آماتور بالای 18 سال از سراسر جهان آزاد است

جوایز چهارمین دوره مسابقه عکاسی بشریت :
عکاس برنده جایزه نقدی 5000 دلار دریافت می کند و همچنین عکس های 10 فینالیست برتر در گالری مجمع عمومی سازمان ملل متحد در شهر نیویورک به نمایش گذاشته می شوند.

آخرین مهلت ثبت نام : 15 اکتبر 2019 برابر 23 مهر 1398

 

جهت شرکت در این مسابقه کلیک نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link