Embracing Our Differences یک نمایشگاه و مسابقه هنری سالانه است که اخیراً برای ورود به نسخه های آن در سال ۲۰۲۱ اعلام شده است و از همه هنرمندان، عکاسان، متخصصان، آماتورها، معلمان و دانش آموزان دعوت می کند تا در ایجاد جهانی که اختلافات در آن پذیرفته می شود و فردیت از آنها تجلیل می شود، مشارکت کنند.

 

مأموریت Empracing Our Differences استفاده از هنرها به عنوان یک عامل ایجاد کننده آگاهی و ارتقاء، در کل جوامع، ارزش تنوع، فواید شمول نژادی و اهمیت ضدیت با نفرت و تعصب است.

 

قوانین مسابقه

 

همه ارسال ها باید یک مفهوم اصلی و اجرای باشند.

 

کار شما ممکن است به هر اندازه و در هر وجهی باشد. با این وجود ، شما باید آن را به عنوان یک فایل دیجیتالی (JPG ، TIFF ، PDF ، PSD ، EPS ، GIF ، PNG یا AI ایجاد یا اسکن کرده و ارسال کنید. هنر دیجیتال شما باید دقیقاً ۸/۱۲ اینچ (۳۲۵/۱۲ میلی متر) عرض ۸/۸ اینچ (۲۲۳/۵۲ میلی متر) داشته باشد. هنر باید جهت گیری افقی داشته باشد.

 

نسخه دیجیتالی هنر شما که ارسال شده است باید بالاترین رزولوشن ممکن و حداقل حداقل ۳۰۰ dpi را داشته باشد. وضوح ۶۰۰  dpi  یا بالاتر حتی بهتر است. هرچه وضوح بالاتر باشد، هنگام چاپ در قالب بزرگ مقیاس ۵ متر عرض با ۴ متر برای نمایش در طول نمایشگاه بهتر خواهد شد.

 

یک مطلب مختصر (حداکثر ۲۰۰ کلمه) به عنوان «بیانیه هنرمند» که هنر شما، روند خلاقیت شما و/ یا موضوع شما را توضیح می دهد باید در برگه ای جدا ارسال کنید.

 

محدودیتی برای تعداد آثار هنری که ممکن است ارسال کنید وجود ندارد. همچنین می توانید آثار هنری را که قبلاً به مسابقات دیگر ارسال کرده‌اید یا به مسابقات Embracing Our Differences گذشته ارسال کردید، ارائه دهید.

 

انتخاب نهایی برای گنجاندن در این نمایشگاه توسط یک هیئت سه داوری از هنرمندان ، مربیان و متخصصان هنری مبتنی بر برتری هنری و اصالت در انعکاس موضوع «غنی سازی زندگی از طریق تنوع» انجام می شود.

 

ملا‌ک‌های داوری آثار

 میزان اثربخشی اثردر مقیاس و اندازه های بیلبورد که ذکر شد

 آیا موضوع واضح و به راحتی قابل درک است؟

آیا هنر موضوع را به روشی غیرمعمول یا قبلاً ناشناخته کشف می کند؟

 

 

نمایشگاه ۲۰۲۰ در تاریخ ۱۸ ژانویه تا ۵ آوریل ۲۰۲۰ در Bayfront Park در مرکز شهر Sarasota به نمایش گذاشته می شود.

هیچ هزینه ای برای شرکت در آن وجود ندارد!

ورود به مسابقه رایگان است!

 

 

 

صلاحیت‌های شرکت در مسابقه

از هنرجویان، عکاسان، متخصصان، آماتورها، دانشجویان دعوت می شود تا تعبیر خود را با عنوان «غنی سازی زندگی از طریق تنوع» ارائه دهند.

 

آخرین مهلت ثبت نام:

۱۶ مهر ۹۹

 

برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت نام کلیک کنید

 

 

 

 

امکان ثبت نام از طریق چیتاآرت در تمام مسابقات وجود خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر به آی دی ما در تلگرام ‌( @Cheetartadmin )  پیام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر رویای ادامه تحصیل یا همان اقامت تحصیلی در اروپا یا آمریکا را دارید فرصت را از دست ندهید چیتاآرت ارزان ترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌کند

تماس بگیرید 09923995023 
یا در تلگرام پیام دهید
اگر هم دوست دارید خودتان اپلای در دانشگاه های خارجی را یاد بگیرید کلیک کنید
close-link