به همت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد صورت گرفت؛

به گزارش چیتاآرت نیوز فراخوان نقوش ماندگار شهری به همت سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد منتشر شد.

با توجه به ضرورت ارتقاء سیما و منظر شهری و همچنین استفاده از آثار هنری برای افزایش روحیه نشاط و سرزندگی شهر، فراخوان «نقوش ماندگار شهری» منتشر شد.

شهر به عنوان بستر و محیط زندگی انسان، باید به نیازهای روانی شهروندان نیز باید پاسخ دهد، همچنین با توجه به آلودگی بصری و اغتشاش های موجود در جداره های شهری، به خصوص در تقاطع ها و جداره پلها، اجرای آثار هنری مانند نقوش برجسته و دیوارنگاری ماندگار می تواند به عنوان عنصری وحدت بخش با قابلیت های متنوع، روشی مناسب برای رفع این اغتشاش ها به شمار آید.

براساس این فراخوان از هنرمندان دعوت به عمل می آید تا با مراجعه حضوری به دبیرخانه و یا ارسال پستی، آثار خود را حداکثر تا مورخ ۹۸/۳/۱۸به دبیرخانه فراخوان تحویل دهند و پس از اتمام مدت اعلام شده دبیرخانه امکان دریافت اثر به هیچ عنوان نخواهد بود.

هنرمندان گرامی می توانند جهت تحویل آثار به دبیرخانه در کوهسنگی، انتهای خیابان شهید بهشتی، خانه هنرمندان مشهد واقع شده است مراجعه نمایند و همچنین می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۵۱۳۸۴۱۳۹۰۰ تماس برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link