نمایشگاه گروهی تخصصی نقاشی آبرنگ

چیتا‌آرت هفتمین نمایشگاه‌ هنری خود را به شکل تخصصی در رشته‌ نقاشی آبرنگ در آبان‌ماه سال جاری و در گالری «نقش جهان» برگزار خواهد کرد.

عنوان نمایشگاه: «سراپا به تماشایت ایستاده‌ام»

زمان نمایشگاه: در تاریخ ۱۰ تا ۱۷ آبان ۱۳۹۸.

مکان نمایشگاه: تهران، نیاوران، از میدان یاسر یه سمت تجریش، کوچه همایون‌فر، کوچه سعدی، کوچه حافظ، خیابان آیت‌الله محمودی، پلاک ۹ نگارخانه نقش جهان.

 رشته و تکنیک آثار: نقاشی آبرنگ

موضوع آثار: آزاد

قوانین نمایشگاه:
•آثار باید در ۵ سال اخیر خلق شده باشند.
• آثار ارسالی می بایست حداقل ۳۰ در ۴۰ و حداکثر ۷۰ در ۱۰۰ سانتی‌متر باشند.
• آثار ارسالی که روی دیوار نصب می‌گردند می بایست در چهارچوب یا کلاف و قاب یا فریم و در صورت نیاز مزین به پاسپارتو، مناسب با شرایط نمایشگاهی و گیره یا آویز برای نصب روی دیوار تحویل داده شوند. از دریافت آثاری که شرایط فوق را نداشته باشند خودداری می‌شود.
• تصاویر ارسالی از آثار می‌بایست از کیفیت لازم جهت انجام داوری برخوردار باشد.
• هر هنرمند می تواند تعداد ۵ اثر ارسال کند که حداکثر ۳ اثر از وی پذیرفته می شود. (در صورت تایید هیئت داوران امکان افزایش این تعداد می باشد)

. تمام مسئولیت‌ها حقوقی ناشی از کپی یا مسروقه بودن عکس بر عهده شخص شرکت‌کننده است و در صورت اطلاع از این موضوع نمایشگاه گردان نه تنها هزینه ورودی را عودت نخواهد داد که فرد خاطی را به مراجع ذی‌صلاح معرفی خواهد کرد.

ورودی: هر اثر مبلغ ۲۰۰ هزارتومان می باشد، که شامل هزینه‌های امور برگزاری از جمله: هزینه اجازه نگارخانه، هزینه‌های اجرایی نمایشگاه، هزینه امور تبلیغاتی طراحی پوستر و در صورت امکان طراحی و چاپ کاتالوگ، پذیرایی، اطلاعرسانی و… می شود.

گواهی‌نامه: مورد تایید وزارت ارشاد که در صورت تمایل به هنرمندان گرامی گواهی‌نامه دوزبانه اعطا می گردد.

قیمت‌گذاری آثار تلفیقی از قیمت پیشنهاد هنرمند و قیمت کارشناسی ما می‌باشد.

شیوه ثبت‌نام و راه‌های ارتباطی: لطفا تصاویر آثار خود را به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، شماره همراه (الزامی) و همچنین عنوان و مشخصات اثر از طریق راه های ارتباطی ایمیل [email protected] یا ادمین تلگرام ما (@Cheetartadmin) ارسال فرمایید.

در صورت نیاز با این شماره تماس حاصل فرمایید:
۰۹۹۰۶۲۴۰۳۸۴
@Cheetartadmin

فضای نمایشگاهی

 

زمان باقیمانده تا افتتاحیه نمایشگاه

 
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست ندارید آثار هنری‌تان را بی‌واسطه بفروشید؟

اگر این‌طور است حتما این مطلب را بخوانید
close-link