فروش وبسایت های شخصی 

هنرمند چه نیازی به وبسایت دارد؟

همانطور که می‌دانید هر هنرمند زمانی می‌تواند پله های ترقی را طی کند و شهرت حرفه ای به دست آورد و بتواند آثار خود را به فروش رساند که استعداد و توانایی های هنری خود را به جامعه هنردوستان معرفی کند. امروزه این کار از طریق حضور در فضای مجازی بسیار ساده می شود.

چیتاآرت چه کمکی در این زمینه می کند؟

اما برای طراحی وبسایت می بایست هزینه های متفاوتی از جمله هزینه طراحی سایت، خرید هاست و خرید دامنه پرداخت شود. این موضوع نیاز به کسب اطلاع از انواع قیمت ها و کیفیت ها دارد که مشغله و طبع یک هنرمند چندان مجال آن را ندارد. چیتاآرت در ضمن ارائه خدمات به جامعه هنری، وبسایت هایی هنری (ویژه هنرمندان) را به عزیزان هنرمند که قصد نمایش آثار و مشخصات خود را در فضای مجازی دارند به فروش می رساند.

ما به متقاضیان خرید وبسایت در کوتاه‌ترین زمان ممکن وب سایتی شخصی واگذار خواهیم کرد.

مشخصات این وبسایت ها چیست؟

  • این وب سایت ها با زبان Asp.Net طراحی شده اند و تفاوت عمده کیفی و فنی با وبسایت های ساده راه‌اندازی شده با سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس یا جوملا دارند.
  • شما می توانید با بررسی 6 نمونه از وبسایت های هنری که لینک آنها در ادامه خواهد آمد یک نمونه از آن را انتخاب خواهید کرد.
  • این وب سایت ها به هر نوع متقاضی (اعم از هنرمندان عزیز و غیر آنها) واگذار خواهد شد.
  • وب سایت های مذکور تنها کاربری شخصی و نمایشگاهی دارد و این به بدان معناست که صاحب این وبسایت می‌تواند بیوگرافی خود، مطالب و دست‌نوشته‌های خود، آثار هنری خود، قیمت و توضیحات آثار و هر آنچه مربوط به خود و فعالیت‌هایش می‌باشد را به نمایش بگذارد و امکان فعالیت‌های گسترده‌تر یا به عبارتی کاربری‌های تجاری و… (مانند وبسایت های خبری، فروشگاهی، پورتال، شبکه اجتماعی) در آن وجود ندارد.
  • صاحب آن در انتشار مطالب دلخواه خود آزاد است.
  • قیمت این وبسایت‌ها یک میلیون و پانصدهزار تومان می‌باشد، که پس از انتخاب هنرمند و خرید دامنه (نام و آدرس سایت) توسط تیم فنی چیتاآرت در رعرض کمتر از یک ساعت به خریدار واگذار خواهد شد.
  • از آنجا که محتویات هر وبسایتی باید در یک فضای سخت افزاری (شبیه به فضای هارد دیسک رایانه شما) بارگذاری شود که به آن هاست گفته می شود و از آنجا که در تمام جهان هاست از هر شرکتی و‌ هر ساله با مبالغی مختلف اجاره داده می‌شود، تیم فنی چیتاآرت به مدت یک سال هاستی رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد. خریداران گرامی می بایست برای سال بعد با پرداخت 200هزار تومان سالانه (مصوب سال 99) برای یک سال هاست را اجاره نمایند.
  • تیم فنی چیتاآرت دامنه (عنوان سایت یا همان آدرس الکترونیکی وبسایت شما به عنوان مثال http://cheetart.ir) شما را خریداری خواهد کرد. هزینه دامنه وبسایت به مبلغ گفته شده اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که این دامنه پس از خریداری به نام شما خواهد شد و شخص دیگری امکان و حق تصرف در آن را ندارد. از طرفی دامنه های سایت ها هم هر ساله به همان مبلغ اولیه باید تمدید شوند. این شرایط تمام دامنه های جهان می باشد.
  • پروسه تمدید دامنه و هاست توسط تیم فنی چیتاآرت انجام خواهد شد و هیچ دغدغه ای برای خریدار عزیز نخواهد داشت.
  • پروسه راه اندازی دامنه .ir زمان بر (بین یک تا دو روز کاری) می باشد. این زمان برای ثبت دامنه مذکور در سامانه nic.ir که مرکزی دولتی برای ثبت دامنه های ایرانی می باشد لازم است. دامنه های .com گرچه گرانتر خواهد بود ولی جنبه جهانی تر دارند. ریجستر شدن این دامنه ها زمان کمتری می‌خواد. این مطلب شکیبایی شما را می طلبد. پس از ثبت دامنه مذکور واگذاری سایت به شما در کمتر از یک ساعت اتفاق خواهد افتاد.
نمونه های این وبسایت ها

برای مشاهده ۹ نمونه سایت‌های شخصی مذکور به لینک های زیر مراجعه فرمایید.

نمونه سایت هنری ۱

نمونه سایت هنری ۲

نمونه سایت هنری ۳

نمونه سایت هنری ۴

نمونه سایت هنری ۵

نمونه سایت هنری ۶

نمونه سایت هنری ۷

نمونه سایت هنری ۸

نمونه سایت هنری ۹

 

در نظر داشته باشید تمام متون و تصاویر در این سایت ها کپی بوده و صرفا جهت بازدید شما در آن قرار داده شده است. شما می توانید مطالب و تصاویر خود را در آن بارگذاری نمایید.

سفارش و پشتیبانی

برای سفارش وبسایت و دریافت اطلاعات تکمیلی می توانید به این شماره تماس بگیرید:

09923995023