انجمن پروژه های Civitas فراخوان نخستین دوره از مسابقه بین المللی عکس حقوق بشر «همبستگی انسانی» را به عنوان بخشی از جشنواره «همبستگی انسانی»  اعلام می کند و از عکاسان حرفه ای و آماتور دعوت می کند تا یک عکس یا پروژه ای را تا سه عکس ارائه دهند که انعکاس‌دهنده مسئلۀ حقوق بشر با اشاره به اعلامیه جهانی حقوق بشر مصوب مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ۱۰ دسامبر ۱۹۴۸ باشد.
عکس های منتخب هیئت داوران مسابقه در نمایشگاهی به نمایش گذاشته می شود که در ژوئن سال ۲۰۲۰، در این رویداد در لچه ایتالیا برگزار می‌شود و در کاتالوگ جشنواره در وب سایت رسمی و در صفحات فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام جشنواره منتشر می شود. علاوه بر این، عکس های دو برنده اول جایزه دریافت می کنند.
آثاری از سراسر جهان در نظر گرفته خواهد شد. فقط عکس هایی که به موضوع رقابت احترام می گذارند، در تمام اشکال آن با توجه به هر تفسیر شخصی، مورد توجه قرار می گیرند. ارزیابی هیئت داوران به توانایی عکاس در ساخت داستانی روایی و عاطفی با یک یا یک سری عکس قانع کننده اعطا می کند.
این مسابقه برای کلیه عکاسان (متخصصان و آماتورها، انجمن ها، گروه ها و…) که حداقل در زمان ثبت نام حداقل ۱۳ سال سن دارند، آزاد می باشد.

ژانر

مستند، فتوژورنالیسم، خیابانی، شهری

موضوع

حقوق بشر

جوایز

دو جایزه حقوق بشر  «همبستگی انسانی ۲۰۲۰» برای مقام اول و دوم
جوایز و جوایز دیگر ممکن است توسط نهادهای خارجی و حامیان مالی و سفارشات حرفه ای در حمایت از این رویداد اعطا شوند.
آخرین مهلت ثبت نام: ۱۴ اردیبهشت ۹۹.

 

امکان ثبت نام از طریق چیتاآرت در تمام مسابقات وجود خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر به آی دی ما در تلگرام ‌( @Cheetartadmin )  پیام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link