مسابقه بسته بندی ۲۰۲۰
مسابقه بسته بندی ۲۰۲۰

بیست و پنجمین سالگرد مسابقه The Model Young Package 2020 یک مسئله مهم را به وجود می آورد – بهداشت شخصی در دنیای جهانی شده و به هم متصل ما. ما از طراحان سراسر دنیا دعوت می کنیم تا یک بسته بندی مدرن ایجاد کنند که پایدار باشد و در بهبود کیفیت زندگی در همان زمان سهیم باشد.

بزرگترین مسابقه جهانی در نوع خود توسط Czechdesign for Model Group برگزار می شود و در مجموع ۶ هزار و ۲۰۰ جایزه اهدا می شود. علاوه بر این ، به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا طرح های خود را در رقابت های بین المللی مقایسه کنند. بهداشت شخصی در حال حاضر مشغله هر کسی است.
امسال، وظیفه طراحان طراحی بسته بندی برای محصولات بهداشت شخصی است که زندگی ما را بهتر کرده و بیماری های دنیای امروز را درمان می کند.
این محصولات برای بهبود زندگی وارد زندگی ما می شوند. بنابراین، آنها باید بهتر باشند. چالش طراحان آن است که بسته بندی خلاقانه و همراه با مسئولیت پذیری برای لوازم آرایشی ، مکمل های غذایی (ویتامین ها ، چای ها) ، لوازم پزشکی ، داروها یا مواد بهداشتی از هر نوع ارائه دهند.
مسابقه بسته بندی Model Young Package دارای دو دسته است.
۱. دانش آموزان مدارس حرفه ای می توانند برای گروه دبیرستان‌ها تقاضا کنند. 
۲. دسته دوم برای دانشجویان دانشگاه و طراحان در هر سنی است.
شرکت کنندگان با استفاده از فرم ثبت نام آنلاین در young-package.com ثبت نام کرده و سپس کار خود را از طریق پست به آدرس سازمان دهنده Czechdesign ارسال می کنند.
مهلت ارسال آثار تا 11 مه 2020 برابر با ۲۲ اردیبهشت ۹۹ است.

جوایز

در مجموع ۶۲۰۰ یورو برای برندگان وجود دارد. برای یک برگزیده نیز سه هفته کارآموزی در مرکز نوآوری Model Obaly در نظر گرفته شده که یک فرصت عالی است.
 مقام اول ۲۰۰۰ یورو
مقام دوم ۱۲۰۰ یورو
مقام سوم ۸۰۰ یورو
دبیرستان ها – مدارس متوسطه و مدارس حرفه ای عالی
مقام اول ۱۲۰۰ یورو
مقام دوم ۶۰۰ یورو
مقام سوم ۴۰۰ یورو
جوایز ویژه نیز اهدا می شود:
جایزه مرکز نوآوری Model Obaly
جایزه هیئت داوران بازاریابی
نتایج در سپتامبر سال 2020 به همراه نمایشگاهی از بهترین آثار در گالری Czechdesign در پراگ اعلام می شود.

 

 

 

امکان ثبت نام از طریق چیتاآرت در تمام مسابقات وجود خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر به آی دی ما در تلگرام ‌( @Cheetartadmin )  پیام دهید.

سه ماه تفریح و آموزش برای معماران در سوئد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link