مسابقه محبوب نقاشی Copic  2020

جایزه بزرگ Copic رقابتی است با هدف فراهم کردن فرصتی برای به اشتراک گذاشتن آثار متنوع هنری ایجاد شده با استفاده از محصولات Copic در وب ، ارتباط طرفداران Copic در سراسر جهان برای الهام بخشیدن از یکدیگر و کمک به تجارب خلاقانه آنها.
هیچ دسته بندی و موضوع خاصی وجود ندارد. این جایزه عمداً این هدف را برای تشویق تخیل نگه داشته است.
متقاضیان باید هنرمندانی انفرادی باشند نه گروهی. ورود محدود به آثار هنری است که از طریق مسابقه یا نمایشگاه دیگری (به استثنای نمایشگاه شخصی یا صفحات رسانه های اجتماعی شخصی هنرمند) قبلاً در معرض نمایش عمومی قرار نگرفته است.
برای هر نفر فقط یک قطعه اثر هنری ارسال می شود. 
آثار هنری شما باید با استفاده از محصولات Copic ایجاد شده باشد.
هزینه ی ورودی وجود ندارد و این مسابقه رایگان است.

شرایط

برای همه در سراسر جهان باز است هیچ گونه محدودیتی برای ملیت ، سن ، تجربه ، محل اقامت و غیره وجود ندارد. کلیه متقاضیان زیر ۱۳ سال نیاز به رضایت والدین یا سرپرست قانونی دارند.

جایزه

این جایزه بزرگ به یک جایزه نقدی ۳۰۰۰ دلار ، دعوت از مراسم اهدای جوایز در توکیو (شامل بلیط هواپیما و اقامت در سفرهای دور رفت) ، یک مجموعه کامل ۳۵۸ نشانگر Copic Sketch دریافت می کند.
آخرین مهلت ثبت نام: ۱۰ تیر ۱۳۹۹.

 

 

امکان ثبت نام از طریق چیتاآرت در تمام مسابقات وجود خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر به آی دی ما در تلگرام ‌( @Cheetartadmin )  پیام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link