چیتا‌آرت پس از چند دوره برگزاری نمایشگاه‌های گروهی هنری در رشته‌های مختلف هنری هنرهای تجسمی قصد دارد با تخصصی کردن نمایشگاه‌های خود به سوی حرفه‌ای‌تر برگزار کردن این نمایشگاه‌ها پیش رود.

در این راستا پنجمین نمایشگاه‌ هنری خود را به شکل تخصصی در رشته‌ نگارگری (ایرانی‌اسلامی: مینیاتور، تشعیر و گل و مرغ) و تذهیب در آبان ماه سال جاری و در گالری آیریک برگزار خواهد کرد.

عنوان نمایشگاه: حجرۀ خورشید

زمان نمایشگاه: در تاریخ ۳ تا ۹ آبان
مکان نمایشگاه: نگارخانه آیریک (تهران، اتوبان ستاری بلوار فردوس شرق، نبش وفا اذر، مجتمع ایریک سنتر جنوبی، طبقه3، واحد102)
تکنیک آثار: نگارگری (مینیاتور، تشعیر و گل و مرغ) و تذهیب
موضوع آثار: آزاد
قوانین نمایشگاه:
• اصل آثار مثنی یا کپی به همراه نام هنرمند اصل اثر باید مشخص گردد.
• آثار باید در ۵ سال اخیر خلق شده باشند.
• آثار ارسالی می بایست حداقل ۳۰ در ۴۰ و حداکثر ۷۰ در ۱۰۰ سانتی‌متر باشند.
• آثار ارسالی که روی دیوار نصب می‌گردند می بایست در چهارچوب یا کلاف و قاب یا فریم و در صورت نیاز مزین به پاسپارتو، مناسب با شرایط نمایشگاهی و گیره یا آویز برای نصب روی دیوار تحویل داده شوند. از دریافت آثاری که شرایط فوق را نداشته باشند خودداری می‌شود.
• تصاویر ارسالی از آثار می‌بایست از کیفیت لازم جهت انجام داوری برخوردار باشد.
• هر هنرمند می تواند تعداد ۵ اثر ارسال کند که حداکثر ۳ اثر از وی پذیرفته می شود. (در صورت تایید هیئت داوران امکان افزایش این تعداد می باشد)

ورودی: هر اثر مبلغ ۲۰۰ هزارتومان می باشد، که شامل هزینه‌های امور برگزاری از جمله: هزینه اجازه نگارخانه، هزینه‌های اجرایی نمایشگاه، هزینه امور تبلیغاتی طراحی پوستر و در صورت امکان طراحی و چاپ کاتالوگ، پذیرایی، اطلاعرسانی و… می شود.
گواهی‌نامه: مورد تایید وزارت ارشاد که در صورت تمایل به هنرمندان گرامی گواهی‌نامه دوزبانه اعطا می گردد.
قیمت‌گذاری آثار تلفیقی از قیمت پیشنهاد هنرمند و قیمت کارشناسی ما می‌باشد.

شیوه ثبت‌نام و راه‌های ارتباطی: لطفا تصاویر آثار خود را به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، شماره همراه (الزامی) و همچنین عنوان و مشخصات اثر از طریق راه های ارتباطی ایمیل [email protected] یا ادمین تلگرام ما (@Cheetartadmin) ارسال فرمایید.
در صورت نیاز با این شماره تماس حاصل فرمایید:
۰۹۹۰۶۲۴۰۳۸۴
@Cheetartadmin

آشنایی با فضای نمایشگاهی

زمان باقیمانده تا افتتاحیه نمایشگاه

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link