فراخوان نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی 

استیتمنت نمایشگاه:

«سپیده دمان آن زمان که بر طالع آسمان خطی طلایی ظاهر می شود، آغاز روز مردمان و خاتمه روز عاشقان، بلی روز تاریک عاشقان است. روز تاریک عاشقان از شفق خونین تا طالع طلایی پر از چراغانی و پررمز، تاریک و خیال‌آلود است. معشوق بر پهنه آسمان رخ می کشد و خیال و عیان بر عاشق یکی می شود. آنجاست که عاشق زبان به شعر یا دست به قلمو می‌شود.

روزی پر از چالش، پر از آزمون و خطا در ترسیم نقش و تشعیر ذهن. عاشقی می نوازد، عاشقی می نویسد و عاشقی رسم می کند و  آن‌قدر که تمام روزش صرف یک خط یا یک بیت می‌شود. گره ای که سلوک عاشقی است و گشایش آن اثری دارد بر اوراق سفید از رخ‌نمایی معشوق در واپسین آنات این روز تاریک. روزی که به طالع طلایی آسمان ختم می شود و عاشق را در خمار تماشای معشوق به خواب می سپارد.»

 

 

چیتاآرت نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی خود را با عنوان «طالع طلایی آسمان۲» در محل نگارخانۀ دانشگاه هنر در هفته انتهایی فروردین ۹۸ برگزار می کند. از تمام علاقمندان فعال در رشته‌های مختلف هنری‌های تجسمی برای شرکت در این نمایشگاه گروهی دعوت به عمل می‌آید. 

 

شما می توانید شرایط شرکت در این نمایشگاه را در ذیل مطالعه کنید:

  

قوانین
 • موضوع برای هنرمندان تمام رشته‌ها آزاد می‌باشد.
 • تکنیک خلق اثر آزاد است.
 • آثار ارسالی می بایست اصل و توسط شخص هنرمند خلق شده باشند. از پذیرش آثار کپی حتی با قید نام هنرمند اصلی معذوریم. (در غیر این‌‍صورت تمام مسئولیت‌های حقوقی بر عهده شخص ارسال کننده اثر خواهد بود)
 • آثار باید در سه سال اخیر خلق شده باشند.
 • آثار ارسالی روی بوم یا سطوح مختلف می بایست حداقل ۳۰ در ۴۰ و حداکثر ۷۰ در ۱۰۰ سانتی‌متر باشند.
 • ارتفاع آثار ارسالی حجم باید حداکثر ۴۰ سانتی‌متر باشند.
 • آثار ارسالی که روی دیوار نصب می‌گردند می بایست در چهارچوب یا کلاف و قاب یا فریم و در صورت نیاز مزین به پاسپارتو، مناسب با شرایط نمایشگاهی و گیره یا آویز برای نصب روی دیوار تحویل داده شوند. از دریافت آثاری که شرایط فوق را نداشته باشند خودداری می‌شود.
 • هنرمندان پذیرش شده (پس از تایید اثر توسط داوران) می بایست فایل یک عکس پرتره  هنری از خود به همراه بیوگرافی کوتاهی از خود را به ایمیل ما برای بخش گالری آنلاین وبسایت ارسال کنند. اطلاعات دریافتی در صحفه ای مختص به هنرمند به همراه آثار وی در وبسایت چیـتاآرت منتشر خواهد شد.
 • تصاویر ارسالی از آثار می‌بایست از کیفیت لازم جهت انجام داوری برخوردار باشد.
 • هر هنرمند می تواند تعداد ۵ اثر ارسال کند که حداکثر ۳ اثر از وی پذیرفته می شود. (در صورت تایید هیئت داوران امکان افزایش این تعداد می باشد)
رشته‌هایی که پذیرش می‌گردند

#نقاشی #نگارگری_ایرانی (شامل: مینیاتور تشعیر تذهیب ) #کاریکاتور #خوشنویسی #حجم #مجسمه_سازی #سفال #عکاسی #طراحی

هیئت داوران

آثار می‌بایست توسط کارشناس هنری چیتاآرت تایید شود.

نمایشگاه‌گردان

گروه هنری چیتاآرت

نماینده: سرکار خانم سمانه جمشیدی نیا

هزینه ورودی

ورودی هر اثر مبلغ ۲۰۰ هزارتومان می باشد، که شامل هزینه‌های امور برگزاری از جمله: هزینه اجازه نگارخانه، هزینه‌های اجرایی نمایشگاه، هزینه امور تبلیغاتی طراحی پوستر و در صورت امکان طراحی و چاپ کاتالوگ، پذیرایی، اطلاعرسانی و… می شود.

مزایای شرکت در نمایشگاه گروهی چیتاآرت
 • شرکت در #فضای_نمایشگاهی زیبا و وسیع در محل نگارخانه دانشگاه هنر با دسترسی مناسب وسایل نقلیه عمومی برای رفت‌وآمد هنرمندان و هنردوستان، امکانات نورپردازی مناسب، معماری زیبا و هنری؛
 • اعطای گواهی حضور دو زبانه به هنرمند با مهر و در سربرگ دانشگاه؛
 • #نمایش آثار پذیرفته شده در وبسایت هنری چیتاآرت cheetart.ir در صفحه مخصوص برای هر هنرمند؛
 • فعالیت در زمینه #برندسازی هنرمند پذیرش شده در وبسایت و شبکه‌های مجازی چیتاآرت؛
 • بازاریابی اینترنتی داخلی برای #فروش آثار هم زمان با برگزاری نمایشگاه و پس از آن؛
مکان برگزاری

محل تحویل آثار و برگزاری نمایشگاه:

تهران، خیابان انقلاب، چهارراه ولیعصر، روبه‌روی پارک دانشجو، ابتدای کوچه شهید بالاور، معاونت فرهنگی آموزشی دانشگاه هنر، ساختمان شماره ۲.

گاه‌شمار برگزاری

زمان برگزاری: هفته انتهایی فروردین ۱۳۹۸. (تاریخ دقیق متعاقبا اعلام می شود)

آخرین مهلت ارسال آثار :۱۷ فروردین ماه ۱۳۹۸.

راه‌های ارتباطی و ارسال اثر

لطفا آثار خود را به همراه مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی، شماره همراه(الزامی) و همچنین عنوان و مشخصات اثر شامل: نوع رسانه،‌ تکنیک خلق اثر، زمان خلق اثر، ابعاد و تصویر از طریق راه های ارتباطی ایمیل [email protected] یا ادمین تلگرام ما (@Cheetartadmin) ارسال فرمایید.
در صورت نیاز با این شماره تماس حاصل فرمایید:
09906240384
@Cheetartadmin

 

تعیین قیمت آثار

هنرمندان گرامی می توانند قیمت پیشنهادی خود را برای آثار در ایمیل ذکر کنند. قیمت نهایی با در نظر گرفتن قیمت پیشنهادی هنرمند و کارشناسی تیم چیتاآرت تعیین می شود.

واریز هزینه ورودی

در صوتر تایید اثر توسط هیئت داوران می بایست هزینه ورودی را به حساب ما واریز نمایید. در این حالت فرصت شرکت در نمایشگاه برای شما رزرو می‌شود و در غیر این صورت پس از تکمیل ظرفیت اثری پذیرفته نخواهد شد.

برای واریز وجه بعد از دریافت تاییدیه توسط ایمیل و پیامک چیتاآرت مبلغ ورودی را از طریق شماره کارت زیر واریز نمایید. وجه ورودی را می توانید به شماره کارت 6362141400036043 بانک آینده به نام (امیرکمانی) واریز نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link