چهاردهمین جایزه بین المللی مانگا ژاپن که توسط وزیر امور خارجه ژاپن برگزار می شود، برای هنرمندان مانگاd غیر ژاپنی افتتاح شده است.
این مسابقه در ماه می 2007 به ابتکار وزیر امور خارجه آن زمان آقای تارو آسو تأسیس شد. این جایزه به نقاشان مانگا که در گسترش فرهنگ مانگا در خارج از کشور ژاپن و تبادل فرهنگی بین المللی از طریق مانگا کمک می کنند، اهدا می شود.
آثار منتشر شده و منتشر نشده واجد شرایط هستند ، اما آثار مانگا باید طی سه سال (2017 تا 2020) تولید شده باشند و حتماً در خارج از ژاپن نیز تولید شده باشند.
هر متقاضی می تواند تنها یک اثر (یا سری)  را با یک عنوان ارسال کند. در صورتی که ارسال شما مجموعه ای از داستان های کوتاه باشد ، می توانید فقط یک داستان ارسال کنید. آثار باید حداقل از ۱۶ صفحه تشکیل شده و به صورت چاپی ارسال شوند.
این مسابقه رایگان است.
برای همه در سراسر جهان (غیر ژاپنی) باز است.

جایزه

برندگان جوایز طلا و نقره برای شرکت در مراسم اهدای جوایز به ژاپن دعوت می شوند. آنها همچنین در طول اقامت خود در ژاپن (تقریباً ۱۰ روز سفر) می توانند ایده هایی را با سازندگان مانگا ژاپنی در میان بگذارند، از شرکت های انتشارات بازدید کرده و به سایت های محلی سفر کنند.

نحوه ثبت نام و آخرین مهلت ثبت نام:

آثار باید در بازه زمانی 6 آوریل 2020 – 19 ژوئن 2020 ( ۱۸ فروردین ۹۹ تا ۳۰ خرداد ۹۹) به شکل فیزیکی به یکی از دو طریق زیر ارسال شود:
سفارتخانه ها یا کنسولگری های ژاپن در هر کشور
یا آدرس پستی دبیرخانه مسابقه در ژاپن:
MBE193 The 14th Japan International MANGA Award Executive Committee Shinjuku Oak Tower 2F, 6-8-1 Nishi-Shinjuku, Shinjuku-ku, Tokyo, JAPAN Postcode: 163-6002

سه ماه تفریح و آموزش برای معماران در سوئد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آیا دوست دارید جزئی از جامعه مجازی هنرمندان تجسمی باشید، آثارتان از دیگران رتبه دریافت کند و با دیگر آثار هنری مقایسه شود و همچنین بتوانید آثارتان را مستقیم برای فروش بگذارید؟

اگر این‌طور است کلیک کنید
close-link