هدف ما خلق فعالیت های هنری است. ما می‌خواهیم فضایی ایجاد کنیم تا از ابتکارات خلاقانه استفاده کنیم و روندهای جدیدی را در عکاسی پیش ببریم. ما تلاش می کنیم از مشارکت کنندگان الهام بگیریم تا مهارت های عکاسی خود را بهبود بخشند و دید آنها را توسعه دهند. ما معتقدیم که هر شرکت‌کننده پتانسیل و استعدادی دارد که منتظر است کشف شود.
گرنت (کمک هزینه آموزشی و کاری) عکاسی بین المللی سکویی است که به شما امکان می دهد تجربه کسب کنید و وارد دنیای عکاسی حرفه ای شوید. هنرمندان این فرصت را دارند که مشاغل خود را به جلو سوق دهند و توسط گالری های هنری ، متصدیان ، رسانه ها و مؤسسات فرهنگی از سراسر جهان شناخته شوند.
جوایز:
– متقاضی ۱۰۰۰ دلار دریافت می کند.
– تمام شرکت کنندگان در مرحله نهایی گواهی های دستیابی را دریافت می کنند.

استعدادهای عکاسی سال ۲۰۲۰

در سال ۲۰۲۰ یک جایزه جدید عکاسی را ارائه می دهیم و به دنبال بهترین عکاسان نوظهور با انواع ارسال ها (آثار ارسالی) در قالب IPG هستیم. مسابقه عکس استعدادیابی از سال ۲۰۲۰ هیچ محدودیتی در ژانر، موضوع، سن و موقعیت مکانی ارائه نمی دهد. ما فقط مجموعه عکس هایی را می پذیریم که به عنوان یک پروژه سریالی ساخته شده اند.

شرایط

عکاسان بالای ۱۸ سال از هر کشور می‌توانند متقاضی این کمک هزینه شوند.

حق چاپ و حقوق استفاده

متقاضی حق عکس گرفتن از خود را دارد و کپی رایت هر تصویر در هر زمان برای عکاس باقی می ماند.

موضوع

گرنت آموزشی عکاسی ۲۰۲۰
گرنت آموزشی عکاسی ۲۰۲۰

موضوع آزاد است.

هزینه شرکت در مسابقه

رایگان است

آخرین مهلت شرکت در مسابقه

۱۰ مرداد ۱۳۹۹

 

 

 

 

امکان ثبت نام از طریق چیتاآرت در تمام مسابقات وجود خواهد داشت. برای اطلاع بیشتر به آی دی ما در تلگرام ‌( @Cheetartadmin )  پیام دهید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر رویای ادامه تحصیل یا همان اقامت تحصیلی در اروپا یا آمریکا را دارید فرصت را از دست ندهید چیتاآرت ارزان ترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌کند

تماس بگیرید 09923995023 
یا در تلگرام پیام دهید
اگر هم دوست دارید خودتان اپلای در دانشگاه های خارجی را یاد بگیرید کلیک کنید
close-link