نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «تصویر و تصور»

استیتمنت نمایشگاه:

«روح سرگشته ما در این دریای پرتلاطم واقعیات مخوف و باورنکردنی به دنبال فراواقعیاتی است که خود می سازیم. وارنه‌ای دلپذیرتر از واقعیاتی که هر روز خراشی بر دل و جان ما می‌زند. گویا ذهن و روح ما دوست‌تر می دارد که آن سورئال‌ها را رئال بپندارد. فراواقعیاتی که تصویر و تصور انسان از حقیقت است. حقیقت این، حقیقت آن و حقیقت خود. شاید حقیقت اصیل یا اصل حقیقت همین باشد. اینکه حق با فراواقعیات است نه واقعیات. آری! درست در همین لحظه است که انسان در‌می‌یابد تنها هنر است که مامن و پناهگاه اوست.»

اولین نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی گروه هنری چیتاآرت با عنوان «تصویر و تصور» در محل موسسه فرهنگی هنری صبا، نگارخانه استاد فرشچیان برگزار شد.

به گزارش چیتاآرت در این نمایشگاه گروهی 54 اثر هنری در رشته‌های گوناگون هنری متعلق به بیش از 40 هنرمند در رشته‌های نقاشی و عکس و حجم و از مورخ 5 تا 13 شهریور 97 در نگارخانه استاد فرشچیان به نمایش در خواهد آمد. این نمایشگاه به جز پنجشنبه و جمعه هفته جاری تا 13 شهریور هر روزه از ساعت 10 تا 18 همان روز برای بازدید علاقمندان باز می‌باشد. 

شما می توانید آثار به نمایش درآمده را در غالب یک گالری مجازی در ذیل مشاهده فرمایید. ضمنا علاقمندان به خرید آثار هنری می توانند برای سفارش و خرید آثار ذیل با شماره 09906240384 تماس بگیرند.

 

آثار راه یافته به نمایشگاه تصویر و تصور