نمایشگاه گروهی هنرهای تجسمی «پاره‌های خیال»

استیتمنت نمایشگاه:

«ثانیه‌های عمر همانند تکه های پازل رنگ و بو و تصویر خاص خود را دارند. تکه‌هایی که هیچ‌گاه به‌تنهایی پرده از نقش پازل بر نمی‌دارند. نقشی که نمی‌دانیم چیست. نمی‌دانیم کل پازل چه می‌خواهد نشان دهد و این داستان زمانی جدی‌تر می‌شود که تکه‌ای از آن غیب شود.

تکه گم شده!

این تمام زیبایی پازل است. اینکه پس از سال‌ها با دیدن تکه کوچک گمشده و به ظاهر بی‌اهمیتی از یک پازل به یاد طرح کامل آن پازل بیفتیم و این همان کاری است که ثانیه‌ها با ما می‌کنند. وقتی پس از سال‌ها یک ثانیه همچون پاره‌هایی از زندگی، طرح بزرگتری را از آن در خیال آدمی زنده می‌کند. وقتی پاره‌های خیال ما را در خط زمان عمرمان معلق می‌کند. وقتی قعطه‌ای از یک خیال تلخ یا شیرین در ما روزهایی نه چندان دور یا نه چندان نزدیک را یادآور می‌شود. وقتی…

چیتاآرت در نظر دارد با هدف اعتلای سطح هنر و رشد و شناسایی استعدادهای هنری دومین نمایشگاه‌ گروهی هنرهای تجسمی خود را با عنوان «پاره‌های خیال» برگزار کند. این نمایشگاه گروهی آبان ماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر فلسطین زیر نظر فرهنگستان هنر و در رشته‌های مختلف هنری برگزار می‌شود.»

افتتاح:

سه شنبه ۲۲ آبان‌ماه ۱۳۹۷. ساعت ۱۶ تا ۱۸.

برای مطالعه خبر افتتاحیه اینجا را کلیک کنید. 

شما می توانید آثار به نمایش درآمده را در غالب یک گالری مجازی در ذیل مشاهده فرمایید. ضمنا علاقمندان به خرید آثار هنری می توانند برای سفارش و خرید آثار ذیل با شماره 09906240384 تماس بگیرند.