Cheetart.com یک پلفترم هنری است که سعی دارد به شکل یک جامعه مجازی هنرمندان تجسمی، اساتید، علاقمندان و عاشقان هنرهای تجسمی و منتقدان هنری را از سراسر جهان دور هم جمع کند.

در این سایت که بی شباهت به شبکه اجتماعی نیست هنرمند (البته صرفا هنرمندان توانا با آثار هنری مورد تایید) می توانند آثار خود را به عنوان یک پورتفولیوی آنلاین منتشر کنند تا هم علاقمندان با آثار آن‌ها آشنا شوند و هم منتقدان و اساتید و دیگران بتوانند به آثار او رتبه دهند. ضمنا این راهی است تا به شکل مستقیم خریداران و مجموعه‌داران آثار هنری را به هنرمند متصل می کند.

هنرمندان همچنین می توانند رزومه تخصصی،‌دست‌آوردهای هنری و تصویر مدارک‌شان را در پروفایل شخصی خود قرار داده تا برای دنبال‌کنندگان خود بیشتر شناخته شوند و حتی برای همکاری با سازمان‌ها یا شرکت ها یا قبول سفارش از سوی آن ها شناسایی و دعوت گردند.

cheetart.com

Cheetart.com کمک بزرگی به هنرمندان برای برندسازی می‌کند. شما برای تبدیل شدن به یک هنرمند بزرگ باید ابتدا یک هنرمند شناخته شده و معروف شوید. پرسنال برندینگ در cheetart راهی سریع برای رسیدن به شهرت هنری است.

این سایت نه تنها یک مجموعه هنری آنلاین است که سعی دارد ارتباط مستقیم و بدون واسطه‌ای بین هنرمند و خریدار ایجاد کند تا هنرمند برای فروش آثار خود نیازمند به یک واسطه یا دلال آثار هنری نداشته باشد. از این طریق هنرمند می تواند برای آثار خود قیمت مشخص کرده و از طریق معرفی راه های ارتباطی خود منتظر تماس خریدار باشد.

این شبکه که به چندین زبان زنده دنیا امکان ارائه خدمات را دارد به زودی میزبان مجموعۀٔ بزرگی از هنرمندان و هنردوستان می شود و از این راه هنرمندان در هر کجای دنیا با مقایسه آثار خود و دیگر آثار هنری موجود در آن و همچنین مشاهده آثار هنری از مکاتب و سبک ها و تکنیک های مختلف دیگر در مسیر رشد و بالندگی قرار خواهند گرفت.

 

پس اگر هنرمندی صاحب قریحه، خلاق و آینده‌دار هستید cheetart.com جای شماست.

 

ما این اهداف را دنبال می کنیم:

ارتباط هنرمندان از همه جای دنیا با یکدیگر

شاخص شدن آثار هنری تجسمی متفاوت از دیگر آثار

شهرت و برندسازی هنرمندان مستعد

فروش بدون واسطه آثار هنری 

طریقه ثبت نام

برای داشتن یک صفحه اختصاصی در cheetart.com می بایست ابتدا در سایت ثبت نام کنید. این کار بسیار ساده است و شباهت زیادی به ثبت نام در دیگر سایت ها دارد.

 

۱. ابتدا و بعد از ورود به سایت باید زبان سایت را فارسی کنید.

۲. پس از آن از بخش ثبت نام وارد صفحه ای می شوید که باید آدرس ایمیتان را به درستی وارد کنید و پسوردی انتخابی را دو بار وارد کنید. دقت کنید اگر هنرمند هستید از بالا گزینه artist یا هنرمند را انتخاب کرده باشید.

۳. پس از وارد کردن ایمیل و پسورد انتخابی و زدن ثبت نام ایمیلی حاوی یک کد برای شما ایمیل می شود. به ایمیلتان رفته و کد را از ایمیل دریافت شده برداشته و در بخشی که در تصویر زیر نشان داده می شود وارد کنید تا ثبت نام تکمیل شود.

اگر ایمیل در بخش اینباکس نباشد شاید به باکس اسپم وارد شده باشد. بعد از وارد کردن کد ورفای در سایت ثبت نام تکمیل است.

۴. سپس باید اطلاعات شخصیتان را تکمیل کنید.

۵. حالا در بخش پروفایل یک اثر را آپلود کنید تا مدیریت هنری سایت آن را تایید کند. در صورت تایید بر اساس قوانین و شرایط ما، شما صاحب یک صفحه شخصی در سایت شده و می توانید آثار و رزومه و اطلاعات تماس و دیگر اطلاعاتتان را در سایت منتشر کنید. در صورتی که اثرتان تایید نشد می توانید آثار دیگری را برای تایید در سایت آپلود کنید. به هر حال پس از تایید اقلا یک اثر شما مجاز به داشتن یک صفحه اختصاصی در سایت خواهید بود.

 

منتظرتان هستیم.

 

برای ورود به cheetart.com  کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *